Blog TW Plast

Polski alarm smogowy co jakiś czas przygląda się wynikom pomiarów jakości powietrza, niestety są one często bardzo złe. W wielu miastach obowiązujące normy są przekraczane, a ludzie narażeni są na wdychanie szkodliwych zanieczyszczeń.
Sianokiszonka lub kiszonka z trawy to rodzaj paszy wykonanej z roślin traw, które zostały posiekane na małe kawałki i sprasowane razem w silosie magazynowym lub w workach.
W dzisiejszych czasach folia spożywcza to niezbędny element każdej kuchni. W każdym gospodarstwie domowym znajdziemy folię spożywczą.
Żyjemy w społeczeństwie, które już od kilku lat świadomie podchodzi do problemów współczesnego konsumpcjonizmu. Nadmierne wytwarzanie odpadów jest poważnym zagrożeniem dla planety, na której żyjemy.
W dobie pandemii niedogodności wynikające z długotrwałego noszenia maseczek dają się we znaki każdemu. Oczywiście nie jest to powód, by nie przestrzegać zaleceń sanitarnych, ale warto wiedzieć, jak zapobiec skutkom ich zakładania.
Taki talent zasługuje na wsparcie! Z dumą informujemy, że polski skoczek Aleksander Zniszczoł został Ambasadorem marki Praesidium!
Pieczywo, które zakupujemy w sklepie, bardzo często przekazywane jest klientom w nieodpowiednich opakowaniach. Dotyczy to w szczególności pieczywa świeżo wypiekanego, które jest jeszcze ciepłe, a jego kontakt z tworzywem sztucznym może nawet… doprowadzić do stopienia się folii.
Folia stretch to jeden z najpopularniejszych materiałów służących do pakowania. Korzystają z niego nie tylko osoby, które na co dzień pracują w magazynach, w handlu oraz transporcie. Folia stretch swoje zastosowanie coraz częściej znajduje również w innych sektorach – w tym domowym oraz rolniczym.

TW Plast to nie tylko maski medyczne

W Zakładzie Produkcyjnym w Drwalewicach, wytwarzamy produkty z polietylenu (PE), czyli m.in. folię stretch, folię eco, folię spożywczą, reklamówki HDPE / LDPE, worki i woreczki HDPE / LDPE.

Technologię produkcji opieramy na eliminacji ilości odpadów oraz ich ponownego wykorzystania, co wpływa na ochronę środowiska

Maski medyczne

Produkujemy maski medyczne Typu II oraz FFP2 NR na polski i europejskie rynki

Produkty foliowe

Jesteśmy producentem produktów
foliowych do wielu zastosowań

Produkty innowacyjne

To produkty, dzięki którym lepiej zadbamy o własne zdrowie i lepsze samopoczucie

Jeśli mają Państwo pytania, jesteśmy do dyspozycji

Zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza. Dzięki temu Państw pytanie szybko trafi do odpowiedniego działu.
Odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.

Dane firmy

TW Plast Sp. z o.o.
Ul. Mińska 69
05-306 Jakubów

NIP: 9372722562
REGON: 383776873
KRS 0000792916

tel. +48 22 750 00 80
e-mail: office@twplast.pl
www.twplast.pl

Produkcja

Folia stretch i inne
Maski medyczne PRAESIDIUM
Maski ochronne PRAESIDIUM
Produkty innowacyjne

Ważne informacje

Przydatne informacje

Jak prawidłowo nosić maski medyczne?
Przed czym chronią nas maski medyczne?
Czy jest produkcja z re-granulatu?
Jak możesz czuć się bezpieczniej w czasie pandemii?

Regulamin strony www

TW Plast w Internecie / TW Plast w social media

Wszystkie prawa zastrzeżone dla TW Plast 2021

 
Przejdź do treści