Maski medyczne Typ II marki PRAESIDIUM

Maski medyczne trzywarstwowe Typ II

Maseczki medyczne trzywarstwowe Typu II marki PRAESIDIUM to produkt gwarantujący bezpieczeństwo oraz komfort noszenia. Typ II zgodnie z normą EN 14683 to gwarancja ≥ 98% skuteczności filtracji z zachowaniem swobody oddychania.

Produkujemy maski medyczne stosowane przez chirurgów oraz pozostały personel medyczny dla maksimum bezpieczeństwa. Standard maski medycznej Typu II oferuje wysoką ochronę przeciwbakteryjną i przeciwwirusową pod warunkiem utrzymania podstawowych zasad higieny oraz regularnym zmienianiu maseczki chirurgicznej po określonym czasie.

Maski dostępne są w kilku kolorach: białym, zielonym, niebieskim, czarnym. A także w różnych opakowaniach m.in. flowpack po 10 szt. kartoniki po 20,30, 50 szt.

Maski medyczne Typ II marki PRAESIDIUM dla dzieci

Maski medyczne Junior

Maseczki medyczne dla dzieci w standardzie medycznym marki PRAESIDIUM to produkt gwarantujący bezpieczeństwo oraz komfort noszenia. Maski medyczne Junior to wyrób medyczny Typu II zgodny z normą EN 14683, w związku z tym gwarantują ≥ 98% skuteczności filtracji z zachowaniem swobody oddychania.

Standard maseczki Typu II oferuje wysoką ochronę przeciwbakteryjną i przeciwwirusową pod warunkiem utrzymania podstawowych zasad higieny oraz regularnym zmienianiu.

Zalecany czas noszenia 1 maska medyczna junior to 1 godzina.

Maski medyczne Junior dostępne są w kolorach zielonym, niebieskim i różowym  w opakowaniach po 10 sztuk lub 25 sztuk.

Maski medyczne trzywarstwowe Typ IIR marki PRAESIDIUM

Maski medyczne trzywarstwowe Typ IIR

Naszym najpopularniejszym produktem w sprzedaży na rynki europejskie jest Maska medyczna trzywarstwowa Typu II R.

Ten typ maski chirurgicznej odznacza się wysokim poziomem filtracji antybakteryjnej, chroni przed drobnoustrojami chorobotwórczymi roznoszonymi drogą kropelkową. Surowcem do produkcji tego typu masek są dwie warstwy włókniny typu Spounbond oraz tkanina filtracyjna Meltblown. Zewnętrzna warstwa może mieć dowolny kolor – najczęściej stosowany jest niebieski.

Maski dostępne są w kilku kolorach: białym, zielonym, niebieskim, czarnym w kartonikach po 50 szt.

Maski medyczne

W związku z obowiązkiem noszenia maseczek, pojawia się wiele pytań, które są odpowiednie. Nie wszystkie maseczki zapewniają taki sam poziom ochrony przez wirusami. Najbardziej popularne są maski chirurgiczne i maseczki bawełniane. Wiele osób stawia też na maski antysmogowe. Warto postawić na sprawdzone i atestowane środki ochrony osobistej. W dobie pandemii należy dbać o swoje zdrowie i zapewnić sobie jak najlepszą ochronę przed drobnoustrojami.

Po co nosimy maski ochronne?

Maski medyczne pomagają nam przerwać transmisję wirusa COVID-19. Koronawirus przenosi sie drogą kropelkową z osoby zarażonej na zdrową. Najczęściej osoba chora rozsiewa wirusa podczas kichaniu lub kaszlenia. Noszenie maseczki powoduje, że zasięg takiej niewidocznej wydzieliny jest o wiele mniejszy. Ponadto, nawet podczas mówienia uwalniają się kropelki wydzieliny, w której zawarte są drobnoustroje. Maski ochronne są niezbędne do zatrzymania rozprzestrzeniania się zanieczyszczeń. W przypadki gdy maski ochronne noszą też osoby zdrowe, ochrona jest podwójna.

Maseczki chirurgiczne

Najczęściej stosowane są maseczki jednorazowe. Jest to podstawowa ochrona, która stwarza fizyczną barierę pomiędzy błonami śluzowymi, a zanieczyszczeniami, które krążą w powietrzu. Maseczki chirurgiczne są zdecydowanie najbardziej wygodne w użytkowaniu. Są to maski medyczne. Najlepiej jeśli zrobione są z trzech warstw włókniny polipropylenowej.

Maseczki bawełniane

Nie są to maski medyczne. Zostały wykonane z jednej lub kilku warstw dowolnego materiału. Nie są poddane żadnym regulacjom. Właśnie z tego powodu Tego typu maseczki są wykonane z jednej lub kilku warstw materiału i nie zostały poddane żadnym regulacjom. Wykazują się najmniejszą skuteczności

Półmaski filtrujące 

Półmaski to maski medyczne zapewniające zdecydowanie najwyższy poziom ochrony. Jeżeli zadbamy o odpowiednie dopasowanie maseczki, to będzie ona ściśle przylegać do twarzy, chroniąc tym samym nasze drogi oddechowe. 

Maseczki FFP2 i FFP3

Maski medyczne FFP2 i FFP3 są używane głównie przez personel medyczny. Środki ochrony osobistej o tak zaawansowanej technologii wykonania zapewniają o wiele lepsze oczyszczenie powietrza. Maseczki medyczne filtrujące są najwyższym poziomem ochrony przez wirusem Covid-19. Ponadto, nie są to maseczki jednorazowe. Nie musimy zakładać nowej maski po każdym użyciu. Dzięki temu nie musimy ich kupować aż tak dużo.

Maseczki N95 

Są one w stanie zatrzymać cząsteczki o średnicy aż do 0,5 mikrometra. Nie należy jej jednak stosować zbyt długo, ponieważ może powodować problemy z oddychaniem.

Na rynku wyrobów ochrony osobistej pojawiły się wszelkiego rodzaju maseczki ochronne. Środki ochrony osobistej są bardzo istotne podczas walki z pandemią. Wszystkie one mają pomagać w ochronie naszego zdrowia. Maseczki antywirusowe powinny mieć jednak atest. Zdecydowanie najwyższą ochronę zapewnią nam półmaski filtrujące i jednocześnie będą najwygodniejsze. Pamiętajmy, że najlepiej ochroni nas maseczka ochronna wysokiej jakości.

Aktualności
ze świata TW Plast

W ciągu 2 lat działalności naszej firmy mam kilka ważnych dat, które były dla nas krokiem w kierunku rozwoju z zachowaniem najwyższej jakości naszych produktów.

Reagując na potrzeby rynku i wytyczne związane z pandemia w marcu 2021 roku rozpoczęliśmy produkcję Półmasek filtrujących FFP2 NR.
W październiku i listopadzie 2020 r. udało nam się dotrzeć i rozpocząć współpracę z największymi sieciami retail w Polsce. Obecnie dostarczamy maski medyczne, które docelowo może kupić klient na półce w sklepie, ale również nasze maski chronią pracowników.
ne trzywarstwowe Typu II mają na celu chronić nas przed drobnoustrojami chorobotwórczymi, czy szkodliwymi cząsteczkami unoszącymi się w powietrzu.
We wrześniu 2019 roku uruchomiliśmy pierwszy zakład produkujący przede wszystkim folie stretch, w tym naszym flagowym produktem jest folia ECO STRETCH. W asortymencie posiadamy również torby reklamowe, w tym HDPE z atestem PZH.

TW Plast to nie tylko maski medyczne

W Zakładzie Produkcyjnym w Drwalewicach, wytwarzamy produkty z polietylenu (PE), czyli m.in. folię stretch, folię eco, folię spożywczą, reklamówki HDPE / LDPE, worki i woreczki HDPE / LDPE.

Technologię produkcji opieramy na eliminacji ilości odpadów oraz ich ponownego wykorzystania, co wpływa na ochronę środowiska

Maski medyczne

Produkujemy maski medyczne Typu II oraz FFP2 NR na polski i europejskie rynki

Produkty foliowe

Jesteśmy producentem produktów
foliowych do wielu zastosowań

Produkty innowacyjne

To produkty, dzięki którym lepiej zadbamy o własne zdrowie i lepsze samopoczucie

Jeśli mają Państwo pytania, jesteśmy do dyspozycji

Zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza. Dzięki temu Państw pytanie szybko trafi do odpowiedniego działu.
Odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.

Dane firmy

TW Plast Sp. z o.o.
Ul. Mińska 69
05-306 Jakubów

NIP: 9372722562
REGON: 383776873
KRS 0000792916

tel. +48 22 750 00 80
e-mail: office@twplast.pl
www.twplast.pl

Produkcja

Folia stretch i inne
Maski medyczne PRAESIDIUM
Maski ochronne PRAESIDIUM
Produkty innowacyjne

Ważne informacje

Przydatne informacje

Jak prawidłowo nosić maski medyczne?
Przed czym chronią nas maski medyczne?
Czy jest produkcja z re-granulatu?
Jak możesz czuć się bezpieczniej w czasie pandemii?

Regulamin strony www

TW Plast w Internecie / TW Plast w social media

Wszystkie prawa zastrzeżone dla TW Plast 2021

 
Przejdź do treści