Polski producent

Strategiczny partner
w Polsce

TW Plast Sp. z o.o. powstał dzięki współpracy wyjątkowych ludzi z pasją do tworzenia jakościowych produktów.

Prowadzony jest pod przewodnictwem dwóch współwłaścicieli, działających w branży przetwórstwa i dystrybucji tworzyw sztucznych od ponad 20 lat.

Firma realizuje filozofię dostarczania jakościowych produktów przy wykorzystaniu najwyższych standardów czystości i jakości produkcji.

Cały łańcuch wytwórczy zlokalizowany jest pod dachem infrastruktury TW Plast Sp. z o.o. w Polsce, co zapewnia szczególną kontrolę nad każdym etapem produkcji.

Kompleksy produkcyjne TW Plast Sp. z o.o.

Zlokalizowane są w 3 odrębnych zakładach produkcyjnych.
Pierwszy z nich istnieje od września 2019 r. w miejscowości Drwalewice, gdzie produkujemy głównie folie stretch.
Drugi zakład produkcyjny zlokalizowany jest pomiędzy Warszawą, a Mińskiem Mazowieckim, w miejscowości Jakubów, przy odcinku autostrady A2 i powstał w kwietniu 2020 r., a produkujemy w nim maski medyczne oraz półmaski filtrujące FFP2 NR.
Trzeci zakład produkujący włókninę meltblown uruchomiliśmy w grudniu 2020 r.

Bezpieczeństwo najważniejsze!

Jako firma, dla której bezpieczeństwo jest najważniejsze zależy nam na tym, żebyśmy na co dzień stosowali właściwe produkty, które będą nas chronić w obecnej sytuacji pandemicznej.
Nasza rola i nasz cel to przede wszystkim edukacja, ponieważ uważamy, że tylko właściwie zastosowane maski medyczne i prawidłowo noszone zapewnią bezpieczeństwo zarówno osobom starszym, chorym, jak i nam wszystkim.
Nasza idea brzmi: nośmy maseczki odpowiedzialnie i przede wszystkim maseczki bezpieczne.

„Oddychaj swobodnie”

Działamy również w zakresie dystrybucji innowacyjnych produktów, pod hasłem przewodnim „Oddychaj swobodnie”. Naszym celem jest dążenie do doskonałości w zakresie obsługi Klientów, kompleksowych rozwiązań logistycznych oraz dostarczania produktów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. 

Polski producent masek medycznych / ochronnych

Nasze maski ochronne
produkujemy w Polsce

Nasz zakład produkcyjny w Jakubowie ma powierzchnię ponad 15 tys. m kw. 

W ciągu miesiąca mamy możliwości wyprodukowania ok. 100 mln masek. Trafiają one m.in. do sieci handlowych, placówek ochrony zdrowia, czy szkół i przedszkoli.

Maski medyczne mają na celu chronić nas przed drobnoustrojami chorobotwórczymi, czy szkodliwymi cząsteczkami unoszącymi się w powietrzu. W czasie pandemii mają ograniczać roznoszenie się wirusa SARS-COV-2.

Nasze maski medyczne są produktem w pełni certyfikowanym, dzięki filtracji na poziomie BFE>98% dają pełną ochronę przeciwbakteryjną. Kolejnym atutem jest swoboda oddychania, którą zapewniają zastosowane wysokiej klasy włókniny. Maski są produktem polskim zgodnym z norma EN-PN14683:2019 Typ II.

PRAESIDIUM - Produkty innowacyjne

TWPLAST to dynamicznie rozwijająca się polska firma. Jej powstanie jest odpowiedzią na najistotniejszą w ostatnich latach potrzebę Polaków. Mowa o potrzebie bezpieczeństwa. To właśnie ona przyświeca wszystkim naszym działaniom. Wierzymy, że dobre zdrowie wymaga innowacji. Dzięki ciągłemu rozwojowi i ulepszaniu znanych już produktów poszukujemy najbardziej optymalnych rozwiązań, które pomogą polakom cieszyć się zdrowym ciałem i duchem. Prowadzimy produkcję i sprzedaż artykułów wspierających ochronę osobistą, z dbałością o najwyższą jakość i funkcjonalność. Zapraszamy do zapoznania się z ideą naszej firmy oraz aktualnym asortymentem sklepu.

Innowacyjność — w trosce o zdrowie

Innowacyjność — za tym słowem kryje się zbiór działań mających na celu nieustanny rozwój, w efekcie prowadzący do powstania ulepszonych lub całkowicie nowych produktów spełniających oczekiwania i potrzeby współczesnego człowieka. Nie boimy się zmian. W nowych technologiach upatrujemy szansę na optymalizację naszych produktów, tak by jak najlepiej spełniały swój cel — służyły bezpieczeństwu i zdrowiu ich użytkowników. Z otwartością i ciekawością testujemy całkowicie nowe artykuły, chętnie chwytamy także po te zmodernizowane. Innowacyjność stanowi dla nas synonim bezpieczeństwa, dlatego każdy z oferowanych przez nas wyrobów medycznych posiada pełną certyfikację. Wszystkie wymagające tego dostępne w naszym sklepie produkty poddane zostały atestacji. 

TWPLAST — nasza misja 

Nasz misja jest prosta. Bezpieczeństwo ponad wszystko. Nie tylko produkujemy i sprzedajemy środki ochrony zdrowia osobistego, ale także staramy się edukować. Uważamy, że bez poszerzania wiedzy związanej z prawidłowym stosowaniem naszych produktów z marki PRAESIDIUM, stają się one mało efektywne, a niekiedy całkowicie bezużyteczne. Zależy nam na rzeczywistych, skutecznych działaniach mających realny wpływ na zdrowie człowieka.

Ochrona osobista

skierować uwagę na ochronę zdrowia osobistego. Indywidualna dbałość o własną higienę, w tym prawidłowe stosowanie odpowiednio dobranych produktów ochronnych to baza dla szerszego pojęcia, jakim jest zdrowie społeczne. 

Ochrona zdrowia

W działaniach dążących do ochrony zdrowia, ważne jest, by mieć na uwadze nie tylko własne, indywidualne zdrowie, lecz także zdrowie otaczających nas grup społecznych. Poczynając od najbliższych — rodziny, przyjaciół, idąc dalej po sąsiadów, osoby spotykane w przestrzeni miejskiej, kończąc na kolektywnym zdrowiu całego kraju  — dobrostan małych i dużych grup społecznych wiąże się z odpowiedzialnym i świadomym działaniem każdej, należącej do nich jednostki. Dopiero w momencie zapewnienie bezpieczeństwa sobie zyskujemy możliwość zadbania o bezpieczeństwo innych ludzi. 

Ochrona środkami osobistymi

Mając świadomość wpływu własnych działań na stan zdrowia ogółu społeczeństwa, ważne jest, by wprowadzić w życie właściwe nawyki. Niezbędne do tego są odpowiednie, przetestowane środki ochrony osobistej. 

Marka PRAESIDIUM

PRAEDIDIUM to nazwa marki będącej własnością TWPLAST. Jest ona nierozerwalnie związana jest z naszą firmą, dzięki czemu widnieje na wszystkich produkowanych i sprzedawanych przez nas artykułach. Poprzez dynamiczny rozwój działalności na przestrzeni ostatnich dwóch lat, PRAESIDIUM staje się brandem dobrze rozpoznawalnym nie tylko w Polsce, ale i za granicą. 

Maski

Wśród tworzonych przez nas produktów znajdują się maski ochronne, w tym specjalistyczne maski medyczne. Stosowane przez chirurgów i innych lekarzy, w ostatnich czasach stały się niezbędnym elementem wyposażenia torby każdego polaka. Tworzone przez nas maski posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty gwarantujące efektywność ich użytkowania.

Tlen 

W naszym asortymencie znajduje się tlen regeneracyjny PRAEDIDIUM. To innowacyjny produkt o zawartości 95% czystego tlenu z dodatkiem świeżego aromatu. Z pomocą niemieckich i szwajcarskich nowoczesnych technologi pakowania, udało się stworzyć artykuł będący niezawodną pomocą w przypadku problemów oddechowych.

Opakowania

TWPLAST to także opakowania: folie, reklamówki, torby. Sama produkcja plastiku nie musi być szkodliwa, o ile potrafimy poddać go procesowi recyklingu i ponownie wykorzystać. W tej kwestii również kieruje nami innowacyjność.

Folie

Nowoczesne technologie umożliwiają produkcje foli przyjaznej środowisku, co za tym idzie przyjaznej zdrowiu planety i jej mieszkańców. W produkcji wybranych foli wykorzystujemy granulat z tworzywa sztucznego powstałego w efekcie procesu recyklingu plastikowych odpadków. 

Polski producent godny zaufania

Produkujemy w Polsce. Od 2019 roku na terenie naszego kraju stworzyliśmy 3 zakłady produkcyjne. Cenimy produkty lokalne i pracę polskich specjalistów. Uważamy, że Polska ma ogromne możliwości w zakresie rozwoju nowych technologii i wprowadzania na rynek własnych, innowacyjnych produktów. Dowodem na niezawodną jakość naszych wyrobów jest zaufanie zagranicznych klientów. Sprzedajemy produkty do krajów takich jak Szwecja, Dania czy Francja, a także współpracujemy z największymi sieciami handlowymi w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i świadomego wyboru innowacyjnych produktów godnych zaufania. 

Aktualności
ze świata TW Plast

W ciągu 2 lat działalności naszej firmy mam kilka ważnych dat, które były dla nas krokiem w kierunku rozwoju z zachowaniem najwyższej jakości naszych produktów.

Reagując na potrzeby rynku i wytyczne związane z pandemia w marcu 2021 roku rozpoczęliśmy produkcję Półmasek filtrujących FFP2 NR.
W październiku i listopadzie 2020 r. udało nam się dotrzeć i rozpocząć współpracę z największymi sieciami retail w Polsce. Obecnie dostarczamy maski medyczne, które docelowo może kupić klient na półce w sklepie, ale również nasze maski chronią pracowników.
ne trzywarstwowe Typu II mają na celu chronić nas przed drobnoustrojami chorobotwórczymi, czy szkodliwymi cząsteczkami unoszącymi się w powietrzu.
We wrześniu 2019 roku uruchomiliśmy pierwszy zakład produkujący przede wszystkim folie stretch, w tym naszym flagowym produktem jest folia ECO STRETCH. W asortymencie posiadamy również torby reklamowe, w tym HDPE z atestem PZH.

TW Plast to nie tylko maski medyczne

W Zakładzie Produkcyjnym w Drwalewicach, wytwarzamy produkty z polietylenu (PE), czyli m.in. folię stretch, folię eco, folię spożywczą, reklamówki HDPE / LDPE, worki i woreczki HDPE / LDPE.

Technologię produkcji opieramy na eliminacji ilości odpadów oraz ich ponownego wykorzystania, co wpływa na ochronę środowiska

Maski medyczne

Produkujemy maski medyczne Typu II oraz FFP2 NR na polski i europejskie rynki

Produkty foliowe

Jesteśmy producentem produktów
foliowych do wielu zastosowań

Produkty innowacyjne

To produkty, dzięki którym lepiej zadbamy o własne zdrowie i lepsze samopoczucie

Jeśli mają Państwo pytania, jesteśmy do dyspozycji

Zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza. Dzięki temu Państw pytanie szybko trafi do odpowiedniego działu.
Odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.

Dane firmy

TW Plast Sp. z o.o.
Ul. Mińska 69
05-306 Jakubów

NIP: 9372722562
REGON: 383776873
KRS 0000792916

tel. +48 22 750 00 80
e-mail: office@twplast.pl
www.twplast.pl

Produkcja

Folia stretch i inne
Maski medyczne PRAESIDIUM
Maski ochronne PRAESIDIUM
Produkty innowacyjne

Ważne informacje

Przydatne informacje

Jak prawidłowo nosić maski medyczne?
Przed czym chronią nas maski medyczne?
Czy jest produkcja z re-granulatu?
Jak możesz czuć się bezpieczniej w czasie pandemii?

Regulamin strony www

TW Plast w Internecie / TW Plast w social media

Wszystkie prawa zastrzeżone dla TW Plast 2021

 
Przejdź do treści