Półmaski filtrujące FFP2 NR marki PRAESIDIUM

Półmaski filtrujące
FFP2 NR

Półmaska filtrująca jest kompletnym elementem ochrony dróg oddechowych, składającym się częściowo z wysokiej klasy materiału filtracyjnego.

Półmaski filtrujące przeznaczone są wyłącznie do ochrony dróg oddechowych przed nietrującymi, stałymi i ciekłymi cząstkami, takimi jak pyły, dymy, aerozole i mgły.

Maski ochronne filtrujące FFP2 NR zapewniają skuteczną ochronę antybakteryjną i przeciwwirusową do 8 godz.

Maski ochronne dostępne są w kolorach: białym, czarnym. A także w różnych opakowaniach m.in. flowpack po 1 lub 2 szt. kartoniki po 3,5,10,20 lub 30 szt.

Maski profilowane Model F

Maski ochronne profilowane
Model F jednorazowe

Maseczki ochronne profilowane Model F w standardzie medycznym marki PRAESIDIUM to produkt gwarantujący bezpieczeństwo oraz komfort noszenia. Maski mają kształt półmaski filtrującej FFP2, dzięki temu jest bardziej dopasowana do kształtu twarzy i daje większy komfort noszenia.

Zalecany czas noszenia 1 maska medyczna junior to 1,5 godz./maska.

Maski dostępne są w kolorze czarnym  w opakowaniu po 3 sztuki.

Maski medyczne Typ IIR marki PRAESIDIUM

Maski medyczne
trzywarstwowe Typ IIR

Naszym najpopularniejszym produktem w sprzedaży na rynki europejskie jest Maska medyczna trzywarstwowa Typu II R.

Ten typ maski odznacza się wysokim poziomem filtracji antybakteryjnej, chroni przed drobnoustrojami chorobotwórczymi roznoszonymi drogą kropelkową. Surowcem do produkcji tego typu masek są dwie warstwy włókniny typu Spounbond oraz tkanina filtracyjna Meltblown. Zewnętrzna warstwa może mieć dowolny kolor – najczęściej stosowany jest niebieski.

Maski dostępne są w kilku kolorach: białym, zielonym, niebieskim, czarnym w kartonikach po 50 szt.

Maseczki ochronne

Aktualnie każda osoba w Polsce, która ma więcej niż 2 lata, ma obowiązek zakładania maski ochronnej. Bez względu na ich skuteczność, maski ochronne są obowiązkowe. Maski ochronne mają za zadanie przerwanie transmisji wirusa i ograniczenie jego rozprzestrzeniania się. Maseczki ochronne dostępne są aktualnie w praktycznie każdym sklepie. Pamiętajmy jednak, że zdecydowanie bardziej skuteczna będzie maseczka ochronna z atestem, kupiona w miejscu, które sprzedaje głównie produkty do ochrony osobistej. Maseczki ochronne powinny być przede wszystkim jak najbardziej skuteczne i dopasowane do nas. Powinny ich używać zarówno osoby chore, jak i zdrowe. Pamiętajmy, że wirusy przenoszą się drogą kropelkową. Maseczka ochronna może nas przed tym uchronić.

Jednorazowe maseczki chirurgiczne

Najczęściej w miejscu pracy lub w przestrzeni publicznej stosowane są jednorazowe maseczki chirurgiczne. Najłatwiej je kupić, są proste w użyciu i generują najmniejszy koszt za pojedynczą sztukę. Ich zadaniem jest filtrowanie powietrza. Dzieje się tak dzięki ich wielowarstwowej budowie. Mają one za zadanie filtrację powietrza oraz rzeczywiste stworzenie fizycznej bariery pomiędzy błonami śluzowymi, a różnego rodzaju zanieczyszczeniami, które czyhają na nas w powietrzu. Maseczka jednorazowa jest o tyle wygodna, że po użyciu należy ją po prostu wyrzucić. Nie ma wobec tego ryzyka, że przeniesiemy na siebie zebrane na niej wirusy. Maseczki jednorazowe chirurgiczne stanowią wystarczający poziom ochrony przed wirusami. Należy jednak pamiętać, aby nie stosować ich zbyt długo. Jak sama nazwa wskazuje jest to maska ochronna jednorazowa. Tego typu produkty należy stosować zgodnie z zaleceniami. Gdy mamy do czynienia z zakażeniem drogą kropelkową, nie mamy możliwości, aby je zauważyć.

Półmaski filtrujące, czyli maseczki typu FFP2 i FFP3

Półmaski filtrujące zapewniają bardzo wysoki poziom ochrony. Tego typu maseczka ochronna sprawia, że nasze drogi oddechowe oraz błony śluzowe są o wiele szczelniej zabezpieczone niż oferują inne maseczki ochronne. Dzięki systemowi filtracji maseczki ochronne te zapewniają zdecydowanie lepsze oczyszczanie powietrza, które wdychamy. Aby maseczka ochronna była skuteczna, należy jej używać zgodnie z zaleceniami producenta. Są to ochronne maseczki wielokrotnego użytku. Produkty wielorazowe są o wiele bardziej praktyczne i ekologiczne. Maseczka ochronna musi być po użyciu w odpowiedni sposób przechowywana, aby kolejne jej używanie było w pełni bezpieczne i skuteczne. Wiele produktów jest przez nas używanych niezgodnie z zalecaniami producenta.

Maseczka ochronna, aby była skuteczna musi być przede wszystkim prawidłowo założona i przylegająca do twarzy. W miejscach publicznych musimy zasłaniać usta i nos. Wynika to z konieczności przewidzianej przepisami prawnymi. Maseczki ochronne są podstawowym narzędziem ochrony z drobnoustrojami, dlatego ważne jest, abyśmy używali tylko sprawdzonych produktów. Nasze zdrowie jest priorytetem i to do nas należy decyzja, czy będziemy korzystać z maseczek jednorazowego czy wielokrotnego użytku. Bezpieczeństwo jest teraz szczególnie istotne.

Aktualności
ze świata TW Plast

W ciągu 2 lat działalności naszej firmy mam kilka ważnych dat, które były dla nas krokiem w kierunku rozwoju z zachowaniem najwyższej jakości naszych produktów.

Reagując na potrzeby rynku i wytyczne związane z pandemia w marcu 2021 roku rozpoczęliśmy produkcję Półmasek filtrujących FFP2 NR.
W październiku i listopadzie 2020 r. udało nam się dotrzeć i rozpocząć współpracę z największymi sieciami retail w Polsce. Obecnie dostarczamy maski medyczne, które docelowo może kupić klient na półce w sklepie, ale również nasze maski chronią pracowników.
ne trzywarstwowe Typu II mają na celu chronić nas przed drobnoustrojami chorobotwórczymi, czy szkodliwymi cząsteczkami unoszącymi się w powietrzu.
We wrześniu 2019 roku uruchomiliśmy pierwszy zakład produkujący przede wszystkim folie stretch, w tym naszym flagowym produktem jest folia ECO STRETCH. W asortymencie posiadamy również torby reklamowe, w tym HDPE z atestem PZH.

TW Plast to nie tylko maski medyczne

W Zakładzie Produkcyjnym w Drwalewicach, wytwarzamy produkty z polietylenu (PE), czyli m.in. folię stretch, folię eco, folię spożywczą, reklamówki HDPE / LDPE, worki i woreczki HDPE / LDPE.

Technologię produkcji opieramy na eliminacji ilości odpadów oraz ich ponownego wykorzystania, co wpływa na ochronę środowiska

Maski medyczne

Produkujemy maski medyczne Typu II oraz FFP2 NR na polski i europejskie rynki

Produkty foliowe

Jesteśmy producentem produktów
foliowych do wielu zastosowań

Produkty innowacyjne

To produkty, dzięki którym lepiej zadbamy o własne zdrowie i lepsze samopoczucie

Jeśli mają Państwo pytania, jesteśmy do dyspozycji

Zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza. Dzięki temu Państw pytanie szybko trafi do odpowiedniego działu.
Odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.

Dane firmy

TW Plast Sp. z o.o.
Ul. Mińska 69
05-306 Jakubów

NIP: 9372722562
REGON: 383776873
KRS 0000792916

tel. +48 22 750 00 80
e-mail: office@twplast.pl
www.twplast.pl

Produkcja

Folia stretch i inne
Maski medyczne PRAESIDIUM
Maski ochronne PRAESIDIUM
Produkty innowacyjne

Ważne informacje

Przydatne informacje

Jak prawidłowo nosić maski medyczne?
Przed czym chronią nas maski medyczne?
Czy jest produkcja z re-granulatu?
Jak możesz czuć się bezpieczniej w czasie pandemii?

Regulamin strony www

TW Plast w Internecie / TW Plast w social media

Wszystkie prawa zastrzeżone dla TW Plast 2021

 
Przejdź do treści