Blog TW Plast

Z dnia na dzień rośnie liczba osób zarażonych wirusem COVID-19. Rośnie niepokój z wystąpieniem ewentualnej kolejnej fali zachorowań jesienią. Minister zdrowia Adam Niedzielski uspokaja opinię publiczną.
Jeszcze kilka lat temu maseczka kojarzyła nam się tylko z osobami pracującymi w służbie zdrowia. Niestety pandemia zmieniła ten obraz i aktualnie każdy z nas powinien się zaopatrzyć w maseczki.
Folia stretch to jeden z najpopularniejszych produktów służących do stabilizacji i zabezpieczenia towarów podczas ich transportu czy magazynowania.
Oferowana filia stretch jumbo charakteryzuje się wielowarstwością, niekwestionowaną przejrzystością, a także zadowalającą grubością. Grubość folii przekłada się na jej wytrzymałość.
Tlen medyczny inaczej zwany również tlenem inhalacyjnym to gaz przeznaczony do oddychania, który jest skoncentrowany w sprayu w butli bądź puszce.
Oxywatt ma zawartość 95% czystego tlenu inhalacyjnego. Dzięki temu, że zawiera naturalny aromat jodu, orzeźwiającej mięty lub soczystego grejpfruta, jest przyjemny w stosowaniu. OXYWATT to 5 litrów tlenu, sprężonego pod ciśnieniem 10 barów.
Oxywatt to tlen o zawartości 95% czystego tlenu inhalacyjnego. Zawiera naturalny aromat orzeźwiającej mięty i soczystego grejpfruta. Posiada też w swoim składzie dodatek jodu. OXYWATT zawiera 5 litrów tlenu, który jest sprężony pod ciśnieniem aż 10 barów.
Dziś trudno nam sobie wyobrazić życie bez folii bąbelkowej. Używamy ją powszechnie w transporcie, ogrodnictwie, gastronomii, sztuce i po prostu do zabawy.

TW Plast to nie tylko maski medyczne

W Zakładzie Produkcyjnym w Drwalewicach, wytwarzamy produkty z polietylenu (PE), czyli m.in. folię stretch, folię eco, folię spożywczą, reklamówki HDPE / LDPE, worki i woreczki HDPE / LDPE.

Technologię produkcji opieramy na eliminacji ilości odpadów oraz ich ponownego wykorzystania, co wpływa na ochronę środowiska

Maski medyczne

Produkujemy maski medyczne Typu II oraz FFP2 NR na polski i europejskie rynki

Produkty foliowe

Jesteśmy producentem produktów
foliowych do wielu zastosowań

Produkty innowacyjne

To produkty, dzięki którym lepiej zadbamy o własne zdrowie i lepsze samopoczucie

Jeśli mają Państwo pytania, jesteśmy do dyspozycji

Zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza. Dzięki temu Państw pytanie szybko trafi do odpowiedniego działu.
Odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.

Dane firmy

TW Plast Sp. z o.o.
Ul. Mińska 69
05-306 Jakubów

NIP: 9372722562
REGON: 383776873
KRS 0000792916

tel. +48 22 750 00 80
e-mail: office@twplast.pl
www.twplast.pl

Produkcja

Folia stretch i inne
Maski medyczne PRAESIDIUM
Maski ochronne PRAESIDIUM
Produkty innowacyjne

Ważne informacje

Przydatne informacje

Jak prawidłowo nosić maski medyczne?
Przed czym chronią nas maski medyczne?
Czy jest produkcja z re-granulatu?
Jak możesz czuć się bezpieczniej w czasie pandemii?

Regulamin strony www

TW Plast w Internecie / TW Plast w social media

Wszystkie prawa zastrzeżone dla TW Plast 2021

 
Przejdź do treści