Oddychaj swobodnie z produktami marki PRAESIDIUM

Tlen regeneracyjny PRAESIDIUM OxyWatt

Oxywatt to 95% czystego tlenu inhalacyjnego z naturalnym aromatem
orzeźwiającej mięty, soczystego grejpfruta lub dodatkiem jodu.

 • OXYWATT to 5 litrów tlenu sprężone pod ciśnieniem aż 10 barów do lekkiej i poręcznej puszki o pojemności zaledwie 0,5 L.
 • Tak dużą kompresję gazu udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów: Niemieckich zaworów oraz Szwajcarskich pojemników z antybakteryjną powłoką gold od wewnątrz.
  Dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanej maski ciśnienie tlenu w czasie inhalacji ulega obniżeniu do poziomu bezpiecznego dla dróg oddechowych użytkownika.

Skład każdego rodzaju produktu to tylko trzy w 100% naturalne składniki:

 • 95% czystego tlenu
 • 5% obojętnego gazu
 • naturalny olejek lub jod, który różni się w zależności od rodzaju tlenu i daje większy komfort użytkowania, a także wskaźnik napełnienia puszki:
  • smak mięty daje naturalny olejek miętowy
  • smak grejpfruta daje naturalny olejek grejpfrutowy 
  • dodatek naturalnego jodu

Tlen inhalacyjny — co warto wiedzieć?

Tlen medyczny, często występuje także pod nazwą tlen inhalacyjny medyczny. Jest to tlen w puszcze, który został w niej skondensowany (sprężony). Posiadanie takiego sprayu ma wiele zalet. Jest to produkt, sprzyjający regeneracji po dużym wysiłku fizycznym, ponadto zawiera w aż 95% czystego tlenu.

Tlen inhalacyjny — o produkcie

 • W jednej puszcze sprayu najważniejszym czynnikiem znajdującym się we wnętrzu jest 95% substancji czystego tlenu,
 • W niewielkiej butelce znajduje się ilość, z której wielokrotne można skorzystać,
 • Produkt, jakim jest tlen inhalacyjny służący również jako inhalator. Upraszcza to przebieg podawania go w warunkach domowych. Tlen w sprayu jest przeznaczony dla sportowców, którzy mają styczność na co dzień z ponadprzeciętnym wysiłkiem fizycznym. Ponadto poprawia pamięć, odbudowuje czujność, redukuje poziom stresu, poprawia koncentrację oraz zmniejsza senność,
 • Jest to bezpieczny produkty, który może być przeznaczony w przypadku osób, u których pojawiają się duszności, lub łagodne problemy z oddychaniem (spełnia idealnie zastosowanie w przypadku osób chorych na astmę). Ponadto wspomaga układ krążenia, wspomaga także optymalną pracę mózgu. Jest to produkt, który może być stosowany podczas tlenoterapii.
 • Produkt może zastąpić także butle z tlenem. Warto posiadać go w asortymencie w przypadku, gdy jest się poza domem. Dzięki niewielkiej butelce można zabrać go ze sobą wszędzie.
 • Tlen inhalacyjny w sprayu bądź butelce jest łatwopalny, dlatego w instrukcji, oraz na samym produkcie można znaleźć oznaczenie, by nie posiadać przy sobie ognia, w momencie użytkowania.

Tlen inhalacyjny — jak działa?

Warto zmierzyć saturację krwi. Jest to sposób, w który określa się nasycenie krwi tlenem. Przy użyciu specjalnego urządzenia jest to proste do zmierzenia, a dane pokazują się na ekranie. By człowiek mógł normalnie funkcjonować, że określona pewna norma tlenu we krwi, która musi zostać spełniona.

Tlen inhalacyjny — jak stosować

Odpowiednie wysycenie krwi tlenem w ciele człowieka waha się w granicach około 100%. U osób zdrowych to około 99% bądź odrobinę mniej. Zawartość tlenu we krwi w przypadku osób palących schodzi do około 95%. Należy pamiętać, że dopóki zawartość tlenu nie spadnie poniżej 90%, to wszystko jest w porządku.

W przypadku, gdy stężenie tlenu spadnie poniżej 95%, mogą pojawić się problemy z hipoksją. Hipoksja, jest to stan, w którym krew nie dostarcza odpowiedniej ilości tlenu do tkanek. Najczęściej owy problem dotyka jednego narządu, czasem może jednak przenieść się na wszystkie systemy w naszym organizmie, takie jak system immunologiczny i inne.

Tlen w sprayu jest w szczególności przeznaczony dla osób zdrowych. Dla przykładu możemy wziąć sportowców, którzy są poddawani dużemu wysiłkowi fizycznemu, także jest dobrym rozwiązaniem w przypadku zawodowych kierowców. Wspomaga wytrzymałość oraz metabolizm, ponadto jest to duże źródło energii, w momencie niedotlenienia. Tlen wspomoże system immunologiczny, a także poradzi sobie z niewydolnością krążenia. Ważna jest jednak szybkość reakcji. Bardzo dobrze radzi sobie także z problemami układu oddechowego takimi jak duszności, które mogą pojawiać się w przypadku chorób płuc oraz serca. Warto go także użyć dniu, którym był poprzedzony dużym stężeniem alkoholu.

Tlen w niewielkiej puszcze może zastąpić poza domem koncentrator tlenu, lub butlę tlenową, jest także łatwy w użyciu. Warto także mieć zapas produktu, w przypadku, gdy zamierzasz wybrać się góry.

Szeroki zakres tego rodzaju produktów oferuje firma TWPlast.

Gdzie kupić tlen inhalacyjny

Najlepszą możliwością zakupu jest zakup tlenu na stronie producenta. Zapewnia to gwarancję jakości oraz bezpieczeństwo produktu.

Jeżeli jednak zamierzasz kupić go stacjonarnie, warto w tym przypadku dobrze rozejrzeć się po sklepach oferujących ten produkt. Wybierz zaufany sklep, możesz znaleźć go także w placówkach medycznych. Jeżeli zdecydujesz się na zakup w takiej formie, warto sugerować się opinią klientów na temat firmy.

W tym przypadku dużym powodzeniem szczyci się marka  PRAESIDIUM.

Tlen regeneracyjny PRAESIDIUM OxyWatt

Tlen w puszce to wybór, który sprawdzi się w każdym domu. Producent stworzył go dla osób o problemach związanych z oddychaniem, jak również dla sportowców. Reasumując, dla wszystkich, którzy chcą lub potrzebują dotlenić swój organizm. Tlenoterapia poprawia pamięć, koncentrację, działa w procesie metabolizmu, usprawnia jakość snu, a także uwidacznia się w przypadku poprawy cery, a także zwiększa wytrzymałość całego organizmu, by wszystko jednak działało sprawnie, ważna jest szybkość reakcji, wtedy dostawa tlenu będzie najefektywniejsza.

Tlen firmy PREASIDIUM posiada puszki o pojemności 5 litrów skompresowanego tlenu. Jest to sprężany pod ciśnieniem 10 barów tlen znajdujący się w niewielkiej puszce o pojemności 0,5 litra.

Tlen medyczny marki PREASIDIUM posiada również wybór kilku smaków, które będą nam towarzyszyć w procesie tlenoterapii. Koncentrator tlenu posiada smak miętowy oraz grejpfrutowy.

Kompresja tlenu, którą udało się uzyskać; (5 litrów w 0,5 litrowej puszce) zawdzięczana jest niemieckiej technologii, dzięki zastosowaniu najnowszych urządzeń. W owy skład wchodzą szwajcarskie pojemniki, które od wewnętrznej strony są pokryte antybakteryjną powłoką gold.

Puszka posiadająca tlen inhalacyjny charakteryzuje się zaprojektowaną specjalnie maską, ułatwiającą przekazywanie doustnie tlenu pod ciśnieniem w czasie inhalacji. Tlen inhalacyjny w puszce podczas inhalacji ulega zmniejszeniu ciśnienia, przez co w łatwy sposób może być stosowana tlenoterapia.

Tlen medyczny w puszce posiada również nasadkę ochronną, która zapobiega otwarciu się butelki w nieprzewidzianych sytuacjach. Dużym uznaniem produkt szczyci się także przez wygodny ustnik. Prócz ustnika producent dodatkowo oferuje maskę ochronną. Wygodny ustnik jest w stanie dopasować się do kształtu każdej twarzy, przez co jest bardzo wygodny. Ponadto puszka posiada przycisk uruchamiający, dzięki czemu obsługa urządzenia jest bardzo prosta i intuicyjna.

Każda puszka produktu posiada dodatkowo swój władny kod ean. Jest to niezbędne w przypadku identyfikacji przez klienta, który zamierza się upewnić, że jakość produktu jest taka, jak podano ją na stronie producenta. Producent prócz tlenu inhalacyjnego oferuje także maskę ochronną, a raczej ich całą gamę dostępną w sklepie internetowym.

Aktualności
ze świata TW Plast

W ciągu 2 lat działalności naszej firmy mam kilka ważnych dat, które były dla nas krokiem w kierunku rozwoju z zachowaniem najwyższej jakości naszych produktów.

Reagując na potrzeby rynku i wytyczne związane z pandemia w marcu 2021 roku rozpoczęliśmy produkcję Półmasek filtrujących FFP2 NR.
W październiku i listopadzie 2020 r. udało nam się dotrzeć i rozpocząć współpracę z największymi sieciami retail w Polsce. Obecnie dostarczamy maski medyczne, które docelowo może kupić klient na półce w sklepie, ale również nasze maski chronią pracowników.
ne trzywarstwowe Typu II mają na celu chronić nas przed drobnoustrojami chorobotwórczymi, czy szkodliwymi cząsteczkami unoszącymi się w powietrzu.
We wrześniu 2019 roku uruchomiliśmy pierwszy zakład produkujący przede wszystkim folie stretch, w tym naszym flagowym produktem jest folia ECO STRETCH. W asortymencie posiadamy również torby reklamowe, w tym HDPE z atestem PZH.

TW Plast to nie tylko maski medyczne

W Zakładzie Produkcyjnym w Drwalewicach, wytwarzamy produkty z polietylenu (PE), czyli m.in. folię stretch, folię eco, folię spożywczą, reklamówki HDPE / LDPE, worki i woreczki HDPE / LDPE.

Technologię produkcji opieramy na eliminacji ilości odpadów oraz ich ponownego wykorzystania, co wpływa na ochronę środowiska

Maski medyczne

Produkujemy maski medyczne Typu II oraz FFP2 NR na polski i europejskie rynki

Produkty foliowe

Jesteśmy producentem produktów
foliowych do wielu zastosowań

Produkty innowacyjne

To produkty, dzięki którym lepiej zadbamy o własne zdrowie i lepsze samopoczucie

Jeśli mają Państwo pytania, jesteśmy do dyspozycji

Zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza. Dzięki temu Państw pytanie szybko trafi do odpowiedniego działu.
Odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.

Dane firmy

TW Plast Sp. z o.o.
Ul. Mińska 69
05-306 Jakubów

NIP: 9372722562
REGON: 383776873
KRS 0000792916

tel. +48 22 750 00 80
e-mail: office@twplast.pl
www.twplast.pl

Produkcja

Folia stretch i inne
Maski medyczne PRAESIDIUM
Maski ochronne PRAESIDIUM
Produkty innowacyjne

Ważne informacje

Przydatne informacje

Jak prawidłowo nosić maski medyczne?
Przed czym chronią nas maski medyczne?
Czy jest produkcja z re-granulatu?
Jak możesz czuć się bezpieczniej w czasie pandemii?

Regulamin strony www

TW Plast w Internecie / TW Plast w social media

Wszystkie prawa zastrzeżone dla TW Plast 2021

 
Przejdź do treści